28 груд. 2018

Новорічна казка

Новорічне свято у школі – це чарівна подорож, на яку з нетерпінням чекають діти і дорослі. Знову починають вірити у казку і сподіватися на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадувати бажання.
27 груд. 2018

Новий рік завітав до нашого садочка!

Сьогодні у нашому садочку свято Нового року.
19 груд. 2018

Свято Миколая

Сьогодні у Плосківському НВК відбулося свято "День святого Миколая". Діти на святі розповідали про доброту, чуйність та милосердя Святого Миколая, гралися в ігри, співали, ставили сценки. В кінці свята діти отримали подарунки з їхніми побажаннями, а також солодощі.
26 лист. 2018

День памяті жертв голодомору

У Плосківському НВК відбулася відкрита виховна загальношкільна година. ЇЇ було присвячено памяті українців, які загинули мученицькою смертю від голоду, задіяного радянським режимом у 1932-1933 роках.
19 лист. 2018

День української мови та писемності

9 листопада учні Плосківського НВК зібралися у святково прикрашеному залі, щоб відзначити День української писемності та мови.
17 лист. 2018

Провели батьківські збори

15 листопада в навчальному закладі проведено загальношкільні батьківські збори
16 лист. 2018

Свято Осені

16 листопада в Плосківському ДНЗ «Барвінок» було проведено свято « Золотої Осені».
7 лист. 2018

У нашому домі затишно...

Діти та працівники школи провели день чистоти і порядку на пришкільному подвірї.
19 жовт. 2018

Тиждень «Ми підприємливі»

У першому класі Плосківського НВК тиждень «Ми підприємливі» увінчався ярмарком.
18 жовт. 2018

Вітаємо учасників змагань.

17 жовтня 2018 р. команда НВК прийняла участь в районних змаганнях з легкоатлетичного кросу.