29 січ. 2018

Лінійка приурочена 100-річчю битви під Крутами

29 січня відбулася тематична лінійка, присвячена 100-річній даті битви під Крутами. Діти дізналися багато цікавого матеріалу про молодих Героїв, про їхню невмирущу славу перед майбутніми поколіннями.
26 січ. 2018

Конкурс читців та поетів

26 січня відбувся районний конкурс читців та поетів, в якому взяли участь учні Плосківського НВК. виступи учасників успішні.
29 груд. 2017

З Новим роком!

28 та 29 грудня в навчальному закладі проведено свята зустрічі Нового року для вихованців ДНЗ та учнів 1-8 класів.
16 груд. 2017

Тиждень правових знань

В рамках правопросвітницького проекту "Я маю право!" в Плосківському НВК проходили ряд заходів, серед яких – виставка дитячих малюнків «Я маю право…», а також до навчального закладу був запрошений працівник кримінально-виконавчої інспекції – Семоненко Олександр Леонідович
8 груд. 2017

Всеукраїнський урок "Права людини "

8 грудня в навчальному закладі в рамках проведення Міжнародного тижня права проведено всеукраїнський урок "Права людини"
8 груд. 2017

Благодійний ярмарок

В Плосківському НВК відбувся благодійний ярмарок.
6 груд. 2017

День Збройних Сил України.

6 грудня в Плосківському НВК на честь Дня Збройних Сил України відбулися змагання між командами хлопчиків.
24 лист. 2017

Загальношкільні батьківські збори

24 листопада 2017 року відбулися загальношкільні батьківські збори. вході проведення зборів обговорили такі питання : 1 Про результати навчальної діяльності учнів за період з початку навчального року.
24 лист. 2017

Зроніть сльозу за тими хто не зріс

24 листопада в Плосківському НВК відбулася виховна година "Зроніть сльозу за тими хто не зріс". діти із почуттям слухали виступи дітей про великий голод на Україні в 1932-1933 роках
10 лист. 2017