25 жовт. 2019

Свято Золотої осені

У дитячому садочку дітвора святкувала свято Осені. Виразні вірші та дзвінкі пісні лунали зі сцени.
25 жовт. 2019

Ярмарка.

Шкільна ярмарка , вкотре діти з ентузіазмом взяли участь у ній.
23 жовт. 2019

Шкільне подвір'я наше чисте.

В середу було організовано і проведено акцію по прибиранню шкільного подвір'я, в якій взяли участь учні та трудовий колектив школи.
21 жовт. 2019

Не залишайтеся байдужими!

Не залишилися осторонь учні, батьки та колектив Плосківського НВК , виявили чуйність та дубродушність малому Максимку з Калинового, було зібрано близько 1400 грн.
6 жовт. 2019

З Днем учителя!

День вчителя в Україні вважають одним із найулюбленіших професійних свят, які відзначають не тільки діти, а й ті, хто виріс і працює в іншій сфері.
2 вер. 2019

З Днем знань!

Нехай цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.
10 трав. 2019

Оголошено конкурс!

26 квіт. 2019

Біль Чорнобиля не вщухає

26 квітня у Плосківському НВК відбулася загальношкільна виховна година , присвячена Чорнобильській трагедії ХХ століття.
21 бер. 2019

Свято книги

В школі пройшов тиждень дитячого читання,,З книгою ми дружимо- живемо не тужимо"".
21 бер. 2019

Батьківські збори

21 березня 2019 року відбулися загальношкільні батьківські збори з повісткою денною: