Фестиваль інновацій

30 вер. 2016

Учителю! Ти будеш вічно!

Ми привітали своїх вчителів зі святом.
23 вер. 2016

День партизанської слави

У Плосківському НВК в День відзначення партизанської слави відбулася відкрита виховна година, на якій були присутні всі учні школи та вчителі.для нашї школи цей день дуже пам’ятний тим, що наша школа носить імя Бориса Кузенного, командира партизанського зєднання імені Чкалова. В честь цього на стіні школи прикріплена дошка з написом «Тут навчався Борис Кузенний, командир партизанського загону 1921-1943 р.»
1 вер. 2016

День знань

Знову пролунав Перший Дзвінок для наших Першокласників.
24 серп. 2016

Вітаємо з днем Незалежності України!

З національним святом українського народу – Днем незалежності – ми щиро Вас вітаємо! Благополуччя, щастя, радості, натхнення, Добра, здоров’я й злагоди бажаємо. Нехай це свято Вам наснаги додає, В майбутнє краще доля стежку прокладе.
10 черв. 2016

Про відпочинок дітей в пришкільному таборі

27 трав. 2016

Свято Останнього дзвоника

26 квіт. 2016

Ехо Чорнобиля

26 квітня 1986 року – вибух на ЧАЕС. Цяподіясколихнула не тількиУкраїну але й увесь світ, сумниминаслідкамищонасампередпозначилось на здоров’їукраїнськоїнації.
25 квіт. 2016

Тренінг «Я – особистість» 2 клас

25 квітня відбулося тренінгове заняття в 2 класі під назвою «Я – особистість».
20 квіт. 2016

Благоустрій територій

Учні та працівники НВК приймають активну участь в двомісячнику благоустрою. Виконали чималий обсяг робіт по прибиранню пришкільної території.
24 бер. 2016

Благодійний шкільний ярмарок

Благодійний шкільний ярмарок пройшов у нашій школі жваво та з великим ентузіазмом. Участь взяли усі учні школи, продавали домашню випічку, вироби створені власними руками.