15 лют. 2017

Допомога захисникам

Колектив Плосківського НВК ніколи не стояв осторонь проблем війни, яка йде на Сході. Неодноразово здавались кошти і продукти на ці потреби, відправляли посилки для нашого вчителя Батарона А. В, який уже другий рік несе там службу. Тож, коли почули про біду в Авдіївці, вирішили допомогти його мешканцям. Зібрали 800 гривень , які були передані в редакцію газети «Таращанський край» . А побажання в нас одне, щоб скоріше настав мир.
14 лют. 2017

На крилах кохання

У нашому закладі відбулося свято до Дня Валентина. Діти читали вірші про кохання, співали пісень та танцювали.
30 груд. 2016

З Новим роком!

29 грудня учні Плосківського Нвк відсвяткували свято Нового року
19 груд. 2016

«Святий отче Миколай наш садочок не минай».

Наші діти вірять, що в році є одна незвичайна ніч. Цієї ночі Святий Миколай приносить дітям дарунки за їхні добрі справи. То ж, щоб ця казка продовжилась для дітей дитячого садочка Плосківського НВК організували свято « Святий отче Миколай наш садочок не минай». Діти веселились, танцювали, розповідали вірші, охоче брали участь у різних конкурсах.
14 груд. 2016

День шанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня, в День шанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в Плосківському НВК відбулася тематична лінійка, на якій діти дізналися про мужність і відвагу припятських пожежгників і нічної зміни атомної станції.
13 груд. 2016

Свято Андрія

13 грудня у Плосківському НВК відбулося свято Андрія Первозванного. У святі взяли участь всі учні школи та вчителі. Це одне із свят яке дуже люблять діти. Кожен клас випікав калиту, потім всі після свята смакували нею. Але найбільшим захопленням було катання на коцюбі і відкушування підвішеної калити.
5 груд. 2016

25 річниця створення Українських Збройних Сил.

6 грудня відзначається 25 річниця створення Українських Збройних Сил. Це свято особливо актуальне в наш неспокійний час. На Сході нашої країни йде війна.
2 груд. 2016

Зустріч з правоохоронними органами.

Учні Плосківського НВК зустрілись із правоохоронними органами поліції.
2 груд. 2016

День людей з обмеженими можливостями у Плосківському НВК

1 груд. 2016

1- грудня День боротьби зі СНІДом.

У Плосківському НВК відбувся захід до Дня боротьби зі СНІДом під назвою "Знати сьогодні щоб жити завтра".