Результат пошуку зображень за запитом "історія"

У 18 – 19 ст. питання про освіту на селі нерозривно пов’язане з діяльністю церкви. При церкві, яка була в центрі села Плоске діяла церковно – приходськаа школа. На початку 20 століття в Плоскому була початкова школа .

Сучасне приміщення школи  збудоване у  1939 році. В 1941 році зі школи вийшли перші випускники, частина  яких разом з директором Клименком Іваном Лукичем пішли на фронт.

У 2008 році у навчальний заклад було реорганізовано у навчально – виховний комплекс «ЗОШ І – ІІ ст. – ДНЗ»

У 2013 – 2014 н.р у навчальному закладі навчається 44 учні та виховується 17 дітей дошкільного віку. До складу  педагогічного колективу входить 13 працівників. З них – 3 вчителі вищої категорії, 6 вчителів першої категорії та 4 спеціалісти. Один педагог має звання «Старший вчитель».

Педагогічний колектив впродовж останніх 5 років працює над навчально  методичною проблемою «Розвиток творчих здібностей вихованців – як умова формування талановитої особистості».

В основу навчання і виховання покладено особистісно – орієнтований підхід. Вчителі успішно поєднують систему традиційних та інноваційних методів навчання.

Вихованці НВК показують добрі результати в районних предметних олімпіадах, конкурсах, спортивних змаганнях. Випускники школи успішно продовжують навчання у вищих навчальних закладах різних рівнів акредитації.
  Серед них президентські та іменні стипендіати, призери  конкурсу знавців    української мови ім. П.Яцика обласного та всеукраїнського рівнів.
 Понад 16 випускників обрали  професію педагога.

Чимало випускників прославили рідну школу. Серед них Борис Дмитрович Кузенний,командир партизанського загону ім..Чкалова,загинув смертю хоробрих у 1943 р. На честь героя було встановлено меморіальну дошку на фасаді школи.

Маркевич О.П.  – український зоолог,академік АН України з 1957 року,

заслужений діяч науки України.

Куберський В.В. – кандидат технічних наук,удостоєний в радянський період Ленінської премії.

Основні завдання школи

У житті немає іншого сенсу, крім того, який людина надає йому сама, розкриваючи свої здібності. Еріх Фроле - різнобічний розвиток індивідуальності дитини;
- створення умов для реалізації творчих здібностей;
- забезпечення фундаментальної пропедевтичної освітньої підготовки;
- якісне профільне навчання;
- залучення учнів до дослідницько-пошукової та наукової діяльності.