Фестиваль інновацій

1. Користування бібліотекою безкоштовне.
2. Право користування бібліотекою мають вчителі, учні, інші співробітники школи.
3. Читачі мають право:- одержувати в тимчасове користування книги з фонду бібліотеки;- користуватися довідково-бібліографічним апаратом; - брати участь в бібліотечних заходах.
4. Книги видаються на 15 днів.
Не видаються з бібліотеки:
- рідкі та цінні видання;
- довідкова література;
- останній примірник видання.
5. Користувачі зобов’язані:
- бережно відноситися до книг, проявляти постійну турботу про їх збереження;
- не робити в книгах ніяких поміток, підкреслювань;
- не виривати і не загинати сторінок;
- повертати книги в назначений термін.
6. Учні розписуються в читацькому формулярі за кожний примірник видання, одержаний на абонементі, починаючи з 5 класу.
7. Читачі, які загубили або зіпсували книгу з фонду бібліотеки, зобов’язані замінити її на таку ж або рівноцінну. Рівноцінність заміни визначає бібліотекар.
8. Учні 1-11 класів зобов’язані бережно ставитися до підручників і нести за них відповідальність.

Критерії оцінювання стану підручників

1. Рекомендації з оцінки стану підручників першого року користування
«5» – ВІДМІННИЙ — ВИСТАВЛЯЄТЬСЯ ЗА КНИГУ, В ЯКІЙ НЕМАЄ НІЯКИХ ПОМАРОК, РОЗІРВАНИХ СТОРІНОК, КУТИ НЕ ЗІГНУТІ. КНИЖКА ПОВИННА БУТИ ОБГОРНУТА І МАТИ ЗАКЛАДКУ.
«4» – ДОБРИЙ — ВИСТАВЛЯЄТЬСЯ, ЯКЩО ОБКЛАДИНКА ТРОХИ ЗАБРУДНЕНА АБО НЕМАЄ ЗАКЛАДКИ. В КНИЖЦІ Є НЕ¬ВЕЛИКІ ПОМАРКИ.
«З» – ЗАДОВІЛЬНИЙ — ВИСТАВЛЯЄТЬСЯ, ЯКЩО ОКРЕМІ СТОРІН¬КИ ЗАБРУДНЕНІ, ДЕЯКІ СТОРІНКИ ВИРВАНІ З КНИ¬ГИ АБО РОЗІРВАНІ, ТОБТО ПІДРУЧНИК ЗБЕРЕЖЕНИЙ ПОГАНО, АЛЕ ВІН ПРИДАТНИЙ ДЛЯ КОРИСТУ¬ВАННЯ.
«2» – НЕЗАДОВІЛЬНИЙ — ВИСТАВЛЯЄТЬСЯ, ЯКЩО ЗІПСОВАНО БАГАТО СТОРІНОК, КНИГА НЕ ОБГОРНУТА, НЕМАЄ ЗАКЛАД¬КИ, БЛОК ВИПАДАЄ З ОБКЛАДИНКИ, КНИГОЮ КОРИСТУВАТИСЬ НЕ МОЖНА.
2. Рекомендації з оцінки стану підручників 2-го, 3-го, 4-го року користування
«5» – ВІДМІННИЙ – ПІДРУЧНИК, ЯКИЙ БУВ У КОРИСТУВАННІ, АЛЕ НЕ МАЄ ПОШКОДЖЕНЬ І ПОМАРОК.
«4» – ДОБРИЙ – ПІДРУЧНИК, ЯКИЙ МАЄ НЕЗНАЧНІ ПОШКОДЖЕННЯ АБО ПОМАРКИ, ЯКЩО У ПОПЕРЕДНІ РОКИ БУЛА ВИСТАВЛЕНА ЦЯ ОЦІНКА І ВІН ЗБЕРЕЖЕНИЙ У ТАКОМУ СТАНІ.
ПРИ НЕЗНАЧНОМУ ЗНОШЕННІ, АБО ЯКЩО КНИЖКА НЕ ОБГОРНУТА, БЕЗ ЗАКЛАДКИ, ОЦІНКА НА БАЛ ЗНИЖУЄТЬСЯ.
«3» – ЗАДОВІЛЬНИЙ – ПІДРУЧНИК, ЯКИЙ МАЄ ПОШКОДЖЕННЯ І ПОМАРКИ, АЛЕ ПРИДАТНИЙ ДЛЯ КОРИСТУВАННЯ. ЯКЩО ЗА ЗБЕРЕЖЕННЯ ПІДРУЧНИКА, ВИСТАВ-ЛЯЄТЬСЯ ОЦІНКА «3» І УЧЕНЬ, ЯКИЙ КОРИСТУЄТЬСЯ ПІДРУЧНИКОМ ЗБЕРІГ ЙОГО І НАВІТЬ ВІДРЕМОНТУВАВ, ОЦІНКА ЗБЕРІГАЄТЬСЯ, А УЧНЯ НЕОБХІДНО ВІДЗНАЧИТИ ПОДЯКОЮ І НА НАСТУПНИЙ РІК ВИДАТИ НОВІ ПІДРУЧ¬НИКИ.
«2» – НЕЗАДОВІЛЬНИЙ – ПІДРУЧНИК, ЯКИЙ МАЄ ЗНАЧНІ ПОШКОДЖЕННЯ Й ПОМАРКИ, НЕПРИДАТНИЙ ДЛЯ КОРИСТУВАННЯ.

Пам’ятка читача

Люба дитино!
До тебе це слово!
Перед тобою - скарбниця чудова, мудрих порад невичерпне джерельце, книгу люби і душею і серцем!
Книжка – всюди, поруч із нами. Вона наш друг і порадник.
Шануйте ії, друзі, любіть і бережіть, у неї вкладено велику працю багатьох людей.

Сборник примеров решения задач по физике для физико-математических школ

Підручники

Приведены примеры решения задач в соответствии с программой по физике для слушателей физико-математической школы ХАИ и ее филиалов, а также для спицеализированных физико-математических классов, входящих в учебный комплекс "Харьковский центр авиационно- космисческого образования"

Трудове навчання. Технічні види праці

Підручник для 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів

Алгебра і початки аналізу

Підручник для 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів: академічний рівень

Winnie-the-Pooh

This book is about Bear, his friends and their funny adventures.

Как собрать недорогой компьютер.

Комп'ютерні науки

Как собрать недорогой компьютер. Советы специалиста.

РОЗВИТОК КРИТИЧНОГО МИСЛЕННЯ НА УРОКАХ  ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

Методична література

РОЗВИТОК КРИТИЧНОГО МИСЛЕННЯ НА УРОКАХ
ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

Старик с крыльями

Художня література

Повесть колумбийского писателя, нобелевского лауреата Габриэля Гарсиа Маркеса, написанная в 1968 году.

Эта книга- тест на человечность.

Начертательная геометрия и черчение

Підручники

В учебнике изложены основы начертательной геометрии в непосредственной связи с основами технического рисунка и черчения; основы машиностроительного черчения, правила выполнения схем; даны элементы строительного и топографического черчения; основы использования персональных электронных вычислительных машин для решения графических задач.

Учебник адресован студентам педагогических и машиностроительных вузов, педагогических училищ, будет полезен учителям математики и черчения.

472 стр., 2002 год.

Методическое пособие по черчению. Графические работы

Підручники

В последние десятилетия наблюдалась тенденция к сокращению количества часов, отводимых на изучение черчения, при усложнении образовательных и развивающих задач курса. Начиная с 80-х гг. предмет приобрел направленность на развитие пространственных представлений школьников в процессе решения графических задач на моделирование, преобразование, конструирование формы и отображение полученных результатов методом проецирования, а также решение проекционных задач.