10 лист. 2017

Свято укоаїнської мови

Сьогодні усі учні школи взяли участь у флеш-мобі."скажи слово про рідну мову"
9 лист. 2017

Свято української мови

9 листопада діти та вчителі НВК взяли участь в написанні диктанту.
8 лист. 2017

Подвір'я буде чистим!

Сьогодні дітки, вчителі та працівники нашої школи взяли участь у прибиранні шкільної території, тепер наше падвір'я має затишний вигляд. Дякуємо усім за активну участь!
23 жовт. 2017

День села

20 жовтня вся наша сільська громада святкувала День села. Учні і вчителі нашого НВК взяли активну участь у святі. захоплено з оплесками глядачі зустріли танець "Циганочка" молодшого дитячого колективу,...
20 жовт. 2017

Ура! Канікули.

З 23 по 27 жовтня у шкільних закладах Таращанського району розпочалися канікули. Для дітей нашої школи заплпновано цікаві заходи та екскурсії. Гарного відпочинку!
18 жовт. 2017

Європейський день боротьби з торгівлею людьми.

18 жовтня 2017 року відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми.
18 жовт. 2017

Вітаємо переможців

18 жовтня команда Плосківського НВК в складі:
14 жовт. 2017

День Захисника України

13 жовтня в Плосківському НВК відбувся захід, присвячений Дню козацтва. Учні 7 та 8 класів показали змістовний номер з піснями та віршами, виконали танець, вяких прославлялися козаки, наша держава.
1 жовт. 2017

День вчителя

У нашій школі діти вітали своїх учителів зі святом. Поволі падає золоте листя і вкриває задуману землю розкішним пухнастим килимом, у якому ніби загубилися ваші ніжні посмішки, дорогі вчителі.. Вони, як маленькі натомлені сонця, розсипаються міріадами грайливих блискіток і наповнюють ваші очі радістю, дорогі вчителі. І це золото, дароване вам щедрою осінню в знак щасливої долі, і день цей, осяяний тисячами щирих посмішок вдячних учнів, належать вам, дорогі вчителі!
25 вер. 2017

Свято квітів

Осінніми барвами прикрасила осінь все навкруги. Хорошою традицією у школі стало проведення на початку вересня свята урожаю і квітів. Цьогоріч воно видалося особливим і неповторним, і проводилося під гаслом « Осінній вернісаж».