1 жовт. 2017

День вчителя

У нашій школі діти вітали своїх учителів зі святом. Поволі падає золоте листя і вкриває задуману землю розкішним пухнастим килимом, у якому ніби загубилися ваші ніжні посмішки, дорогі вчителі.. Вони, як маленькі натомлені сонця, розсипаються міріадами грайливих блискіток і наповнюють ваші очі радістю, дорогі вчителі. І це золото, дароване вам щедрою осінню в знак щасливої долі, і день цей, осяяний тисячами щирих посмішок вдячних учнів, належать вам, дорогі вчителі!
25 вер. 2017

Свято квітів

Осінніми барвами прикрасила осінь все навкруги. Хорошою традицією у школі стало проведення на початку вересня свята урожаю і квітів. Цьогоріч воно видалося особливим і неповторним, і проводилося під гаслом « Осінній вернісаж».
4 вер. 2017

Щоб плосківським школярам було затишно і комфортно

Гарним подарунком для наших школярів до 1 вересня став комп'ютерний клас, за ініціативи і сприяння Орловського В.В. вкабінеті було зроблено євроремонт...
1 вер. 2017

Свято Першого дзвінка

Ми знову в нашій рідній школі. пролунав перший дзвінок для 9 першокласників. привітати прийшли першачків батьки, друзі та гості.
9 черв. 2017

Звіт директора НВК за 2016-2017 н.р.

9 червня 2017 року в навчальному закладі проведено збори трудового колективу, на яких заслухано звіт директора НВК про роботу, проведену ним на протязі 2016-2017 н.р. В роботі зборів взяли участь члени трудового колективу,сільський голова Плуговенко С.А.,заступник голови батьківського комітету НВК Оліксевич Т.А., представники громадськості.
24 бер. 2017

Тиждень дитячого читання

В нашій школі пройшов тиждень дитячого читання "Хай міцніє З кожним роком Дружба книги і дітей"
23 бер. 2017

Батьківські збори

В школі відбулися батьківські збори. з доповіддю виступив директор НВК Рудник В.М. він детально проаналізував успішність, поведінку учнів. З увагою слухали батьки психолога Семоненко О.Г. Вона закликала батьків уважно стежити за тим, як діти спілкуються в соц.мережах, щоб вони не потрапляли в залежність від різних непотрібних ігор, таких як "Синій кит", "Розбуди мене о 4.20" і т.д.
10 бер. 2017

Вшануймо память національного генія, народного поета України Т.Г.Шевченка

Вшануймо память національного генія, народного поета України Т.Г.Шевченка Є в нашій українській літературі імена, що увібрали в себе живу душу народу, стали часткою його життя. Таким імям для нас, українців, стало імя Тараса Григоровича Шевченка, чия поезія от уже понад 150 років викликає в людях почуття гордості і захоплення красою, своєю силою і народною мудрістю. Щоб вшанувати великого сина нашого народу зібралися учні Плосківського НВК на виховну годину «Ми тебе не забули, Тарасе!»
27 лют. 2017

Психологічна акція "Ми - патріоти"

Психологічна акція "Ми - патріоти" в Плосківському НВК
20 лют. 2017

Герої не вмирають!

Немає жителя в Україні, який би не знав про трагедію, що сталася три роки тому на Майдані Незалежності. Під час Революції Гідності в самому серці України стався масовий розстріл людей. «Небесною Сотнею» зараз називають загиблих учасників Революції Гідності. Сьогодні, 20 лютого, ми відзначаємо День пам’яті Небесної Сотні.