19 груд. 2019

Свято Миколая

Сьогодні, 19 грудня, у Плосківському НВК відбулося дійство, присвячене Дню святого Миколая.
16 груд. 2019

Бібліотечні уроки

У початкових класах пройшли бібліотечні уроки, на яких учні дізналися про створення книги, якими вони були колись,...
13 груд. 2019

Свято Андрія

13 грудня у нас відбулося свято Андрія. Діти почули матеріали про Андрія, хто він був такий, чому це свято люблять і відзначають.
9 груд. 2019

Розпочато Всеукраїнський тиждень права

В Плосківському НВК відбулася загальношкільна лінійка "Наші права, наші обов'язки."
29 лист. 2019

Зустріч з інспектором з ювенальної превенції Мельниченком Я.М.

29 листопада в рамках проведення акції "16 днів проти насильства" відбулася зустріч учнів школи з інспектором з ювенальної превенції Мельниченком Я.М.
22 лист. 2019

Захід присвячений "Дню Гідності і Своболи" та "Дню пам'яті жертв Голодомору".

22 листопада в Плосківському НВК відбувся відкритий захід присвячений "Дню Гідності і Своболи" та "Дню пам'яті жертв Голодомору".
20 лист. 2019

Всесвітній день дитини

20 листопада у Плосківському «ЗОШ І-ІІст. –ДНЗ» відсвяткували Всесвітній день дитини.
15 лист. 2019

Про Тиждень безпеки дорожнього руху.

З 11 по 15 листопада в НВК проведено тиждень безпеки дорожнього руху. Розпочато тиждень з тематичної лінійки. «Безпека дорожнього руху – безпека життя».
13 лист. 2019

Загальношкільні батьківські збори.

13 листопада 2019 р. в навчальному закладі проведено загальношкільні батьківські збори.
8 лист. 2019

День української писемности і мови

Сьогодні ми святкували День української писемности та мови.