24 серп. 2016

Вітаємо з днем Незалежності України!

З національним святом українського народу – Днем незалежності – ми щиро Вас вітаємо! Благополуччя, щастя, радості, натхнення, Добра, здоров’я й злагоди бажаємо. Нехай це свято Вам наснаги додає, В майбутнє краще доля стежку прокладе.
10 черв. 2016

Про відпочинок дітей в пришкільному таборі

27 трав. 2016

Свято Останнього дзвоника

26 квіт. 2016

Ехо Чорнобиля

26 квітня 1986 року – вибух на ЧАЕС. Цяподіясколихнула не тількиУкраїну але й увесь світ, сумниминаслідкамищонасампередпозначилось на здоров’їукраїнськоїнації.
25 квіт. 2016

Тренінг «Я – особистість» 2 клас

25 квітня відбулося тренінгове заняття в 2 класі під назвою «Я – особистість».
20 квіт. 2016

Благоустрій територій

Учні та працівники НВК приймають активну участь в двомісячнику благоустрою. Виконали чималий обсяг робіт по прибиранню пришкільної території.
24 бер. 2016

Благодійний шкільний ярмарок

Благодійний шкільний ярмарок пройшов у нашій школі жваво та з великим ентузіазмом. Участь взяли усі учні школи, продавали домашню випічку, вироби створені власними руками.
11 бер. 2016

Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття!

11 березня в Плосківському НВК відбувся захід присвячений шевченківським дням.
4 бер. 2016

Свято для мами.

В п’ятницю 4 березня в Плосківському НВК відбувся захід до 8 березня під назвою «Імені матері вклонімось…». До підготовки свята долучились учні усіх класів.
19 лют. 2016

До річниці Небесної Сотні. Героям не дякують, героїв прославляють, щоб їхні смерті не були даремні!

Героям не дякують, героїв прославляють, щоб їхні смерті не були даремні! У пятницю, 19 лютого, в школі відбулася виховна година "На варті наших душ Небесна Сотня"