8 груд. 2017

Всеукраїнський урок "Права людини "

8 грудня в навчальному закладі в рамках проведення Міжнародного тижня права проведено всеукраїнський урок "Права людини"
8 груд. 2017

Благодійний ярмарок

В Плосківському НВК відбувся благодійний ярмарок.
6 груд. 2017

День Збройних Сил України.

6 грудня в Плосківському НВК на честь Дня Збройних Сил України відбулися змагання між командами хлопчиків.
24 лист. 2017

Загальношкільні батьківські збори

24 листопада 2017 року відбулися загальношкільні батьківські збори. вході проведення зборів обговорили такі питання : 1 Про результати навчальної діяльності учнів за період з початку навчального року.
24 лист. 2017

Зроніть сльозу за тими хто не зріс

24 листопада в Плосківському НВК відбулася виховна година "Зроніть сльозу за тими хто не зріс". діти із почуттям слухали виступи дітей про великий голод на Україні в 1932-1933 роках
10 лист. 2017

Свято Осені у найменших.

10 лист. 2017

Свято укоаїнської мови

Сьогодні усі учні школи взяли участь у флеш-мобі."скажи слово про рідну мову"
9 лист. 2017

Свято української мови

9 листопада діти та вчителі НВК взяли участь в написанні диктанту.
8 лист. 2017

Подвір'я буде чистим!

Сьогодні дітки, вчителі та працівники нашої школи взяли участь у прибиранні шкільної території, тепер наше падвір'я має затишний вигляд. Дякуємо усім за активну участь!
23 жовт. 2017

День села

20 жовтня вся наша сільська громада святкувала День села. Учні і вчителі нашого НВК взяли активну участь у святі. захоплено з оплесками глядачі зустріли танець "Циганочка" молодшого дитячого колективу,...