Фестиваль інновацій

13 лист. 2015

Батьтківські збори

13 листопада 2015 року в навчальному закладі проведено загальношкільні батьківські збори. В ході проведення зборів обговорення актуальні питання, навчання та виховання учнів, харчування дітей, підготовка до нового навчального року, підготовки до ДПА в 9 класі та інше. Обрано також нового голову батьківського комітету, ці обов’язки буде виконувати Коденська І. А.,яка працює в навчальному закладі на посаді медсестри.
13 лист. 2015

ВИХОВНА ГОДИНА "ПОДОРОЖ У КРАЇНУ ДОРОЖНІХ ЗНАКІВ"

У другому класі відбулася виховна година "Подорож у країну Дорожніх знаків".(класовод Пятнічук О.В.)
9 лист. 2015

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ПИСЕМНОСТІ

9 листопада у Плосківському НВК відбувся день української мови та писемності. До цього свята були залучені діти нашої школи. Учні молодших та старших класів брали участь у мовній вікторині а також декламували вірші про рідну мову.
4 лист. 2015

ШКІЛЬНИЙ ДВІР - ЧИСТИЙ.

Сьогодні учні та вчителі нашої школи на чолі з директором взяли участь у суботнику. Дружно та із завзяттям усі прибирали шкільну територію, найменші підмітали, а старші загрібали та виносили листя. Тепер наш двір чистий та затишний!
3 лист. 2015

свято у садочку

Сьогодні дітки святкували свято Осені. У проведені свята та його організації брали участь не тільки дітки садочка а і старші школярі: Назаренко В., Оліксевич А., Поліщук Р., а також активну участь у підготовці свята брали батьки. Свято вдалося на славу, діти були задоволені та радісні.
2 жовт. 2015

З святом, Дорогі Учителі!

У нашій школі сьогодні свято. ми вітали наших учителів зі святом
29 трав. 2015

Свято Останнього Дзвінка

29 травня в школі відбулося свято останнього Дзвоника!
8 трав. 2015

8 травня – День памяті і примирення до 70-ї річниці перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни

7 трав. 2015

Свято прощавання з Буквариком

7 травня в нашому навчальному закладі відбулося свято прощання з Буквариком учнів 1 класу.
24 квіт. 2015

Посади своє дерево

24 квітня в нашому навчальному закладі проводилась акція «Посади своє дерево». В цій акції взяли активну участь всі учні нашої школи 1-9 класи. Учні принесли дерева, кущі і посадили на шкільній території. Загалом було висаджено 50 дерев і кущів.