27 квіт. 2018

Свято прощання з Буквариком

24 квітня в нашому навчальному закладі відбулося свято «Прощавай букварику» для учнів 1 класу. Є святкових днів багато На листках календаря, А між ними наше свято – « Вшанування Букваря».
18 квіт. 2018

День довкілля

18 квітня у Плосківськову НВК було організовано і проведено День довкілля.
6 квіт. 2018

Прибирання на братських могилах

Старшокласники відвідали братські могили, прибрали та поклали квіти.
4 квіт. 2018

П'ятикласники прибрали могилу Жертв голодомору

23 бер. 2018

Загальношкільні батьківські збори

21 березня 2018 року в навчальному закладі відбулися загальношкільні батьківські збори. в ході проведення обговорено питання успішності та поведінки вихованців НВК, профілактики правопорушеь, харчування дітей,..
23 бер. 2018

Тиждень дитячого читання

В нашій школі пройшов тиждень дитячого читання «Книга знає, книга вчить, будем з книгою дружить» Під час цього тижня вихованці оглядали різні книжкові виставки, такі, як «Книжковий водоспад", «Познайомтесь, ми новенькі», «Цікавинки звідусіль» та інші. Учні читали книги, декламували вірші Т.Г. Шевченка, Лесі Українки, сучасних письменників. Ми подорожували країною «Книголед». ...
12 бер. 2018

Шевченківський тиждень

З 12.03 по 19.03 в школі проходитиме Шевченківський тиждень.
4 бер. 2018

Оголошення!

Навчання з 05.03.18 р. відновлено!
21 лют. 2018

Міжнародний день рідної мови

. Святкування цієї дати відбулося і в Плосківському НВК. Учитель української мови Поліщук Наталія Леонідівна підготувала і провела свято «Ти наше диво калинове кохана українська мова».У святі взяли участь всі учні школи. Під час заходу діти не тільки читали вірші рідною мовою, а й було продемонстровано юними акторами декілька сценок. Розповідали гуморески та повчальні цікавинки, співали пісні, розповідали легенди. Все свято було пронизано українським духом, любовю до рідного слова, до чистих джерел творчості українського народу. Також учні мали можливість ознайомитись із тематичною добіркою літератури , яку підготувала шкільний бібліотекар Січкар Віра Григорівна. Протягом тижня проводились тематичні уроки, виховні години, на яких учні поглиблювали свої знання про мову, її розвиток, місце серед інших мов світу.
20 лют. 2018

У нашій пам’яті вони назавжди залишились

Герої такі не вмирають, Вони будуть вічно живі. Героїв завжди пам’ятають На небі й на рідній землі!