Фестиваль інновацій

20 лют. 2018

У нашій пам’яті вони назавжди залишились

Герої такі не вмирають, Вони будуть вічно живі. Героїв завжди пам’ятають На небі й на рідній землі!
15 лют. 2018

Афганістан - наша біль, наша пекуча пам'ять.

15 лютого виповнилося 29 років з дня виводу радянських військ з Афганістану. Учні та вчителі Плосківського НВК вшанували пам'ять тих, хто поліг в цій страшній і довготривалій війні, та згадали й подякували тим, хто прийшов живим.
14 лют. 2018

День закоханих.

Сьогодні у нашому закладі відбулося свято присвячене Дню закоханих.
29 січ. 2018

Лінійка приурочена 100-річчю битви під Крутами

29 січня відбулася тематична лінійка, присвячена 100-річній даті битви під Крутами. Діти дізналися багато цікавого матеріалу про молодих Героїв, про їхню невмирущу славу перед майбутніми поколіннями.
26 січ. 2018

Конкурс читців та поетів

26 січня відбувся районний конкурс читців та поетів, в якому взяли участь учні Плосківського НВК. виступи учасників успішні.
29 груд. 2017

З Новим роком!

28 та 29 грудня в навчальному закладі проведено свята зустрічі Нового року для вихованців ДНЗ та учнів 1-8 класів.
16 груд. 2017

Тиждень правових знань

В рамках правопросвітницького проекту "Я маю право!" в Плосківському НВК проходили ряд заходів, серед яких – виставка дитячих малюнків «Я маю право…», а також до навчального закладу був запрошений працівник кримінально-виконавчої інспекції – Семоненко Олександр Леонідович
8 груд. 2017

Всеукраїнський урок "Права людини "

8 грудня в навчальному закладі в рамках проведення Міжнародного тижня права проведено всеукраїнський урок "Права людини"
8 груд. 2017

Благодійний ярмарок

В Плосківському НВК відбувся благодійний ярмарок.
6 груд. 2017

День Збройних Сил України.

6 грудня в Плосківському НВК на честь Дня Збройних Сил України відбулися змагання між командами хлопчиків.