25 лист. 2016

Акція "16 днів проти насильства"

У Плосківському НВК стартувала акція "16 днів проти насильства"
25 лист. 2016

День пам'яті жертв голодомору у Плосківському НВК

У Плосківському НВК Відбувся загальношкільний захід до дня пам'яті жертв голодомору.
21 лист. 2016

День гідності

В період з 17 по 21 листопада 2016 р. в Плосківському НВК відбулись ряд заходів до Дня гідності та свободи. На протязі цього часу проводились заходи присвячені страшним подіям на Майдані, які сколихнули всю Україну і цілий світ.
11 лист. 2016

Тиждень енергозбереження

В рамках проведення тижня енергозбереження в навчальному закладі проведено такі заходи: Тематична лінійка по названій проблемі. Відкриття тижня.
11 лист. 2016

Свято Золотої Осені

11 листопада у дитячому садочку відбулося Свято Золотої Осені....
7 лист. 2016

Тиждень української писемності і мови,

7 листопада у нашому навчальному закладі розпочався тиждень української писемності і мови, адже 9 листопада ми відзначаємо це свято. Розпочався тиждень святковою лінійкою, на якій учні 4 та 6 класів розповідали про значимість мови
21 жовт. 2016

Змагання по легкоатлетичному кросу.

21 жовтня команда Плосківського НВК взяла участь у районних змаганнях по легкоатлетичному кросу.
30 вер. 2016

Учителю! Ти будеш вічно!

Ми привітали своїх вчителів зі святом.
23 вер. 2016

День партизанської слави

У Плосківському НВК в День відзначення партизанської слави відбулася відкрита виховна година, на якій були присутні всі учні школи та вчителі.для нашї школи цей день дуже пам’ятний тим, що наша школа носить імя Бориса Кузенного, командира партизанського зєднання імені Чкалова. В честь цього на стіні школи прикріплена дошка з написом «Тут навчався Борис Кузенний, командир партизанського загону 1921-1943 р.»
1 вер. 2016

День знань

Знову пролунав Перший Дзвінок для наших Першокласників.