Фестиваль інновацій

11 бер. 2016

Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття!

11 березня в Плосківському НВК відбувся захід присвячений шевченківським дням.
4 бер. 2016

Свято для мами.

В п’ятницю 4 березня в Плосківському НВК відбувся захід до 8 березня під назвою «Імені матері вклонімось…». До підготовки свята долучились учні усіх класів.
19 лют. 2016

До річниці Небесної Сотні. Героям не дякують, героїв прославляють, щоб їхні смерті не були даремні!

Героям не дякують, героїв прославляють, щоб їхні смерті не були даремні! У пятницю, 19 лютого, в школі відбулася виховна година "На варті наших душ Небесна Сотня"
12 лют. 2016

День Святого Валентина

В Плосківському НВК відбувся захід присвячений дню Святого Валентина.
29 груд. 2015

З Новим роком!

З Новим роком! З Новим Роком в добрий час Дід Мороз іде до нас, А до тебе хай завітає З тим що серце забажає, Хай принесе тобі у хату, Щастя й радості багато Хай здоров’я повний міх Покладе на твій поріг!
25 груд. 2015

Дитсадок святкує Новий рік!

25 грудня в дитячому садку відбулось свято Нового року. До дітей на свято завітали Дід Мороз та Снігурочка. На святі були присутні також батьки. Діти співали, танцювали, розповідали віршики. Дід Мороз із Снігурочкою роздавали дітям подарунки. Свято запам'ятається дітям на цілий рік! Веселих свят!
25 груд. 2015

Новорічне свято у нашій школі

Сьогодні у нашій школі ми святкували Новорічне свято . свято відбувалося у класі за участі усіх дітей школи. Цікаві новорічні привітання підготували першокласники. ..
18 груд. 2015

Свято Миколая

18 грудня відбулося свято Миколая. До дітей на свято завітав Миколай, діти Миколаю розповідали віршики, співали пісні. миколай дітям роздавав подарунки. Діти були задоволені святом. Батькам теж сподобалось свято, як виступали їхні діточки.
1 груд. 2015

Благодійцна ярмарка

У п’ятницю 11 грудня 2015 року у Плосківському НВК «ЗОШ I– IIст. – ДНЗ» відбулася благодійна ярмарка, де діти продавали та купували різні солодощі та плетені власноруч різні вироби з бісеру та ниток. В ярмарку приймали участь не тільки учні школи а й небайдужі жителі села Плоске, які також внесли свій вклад в ярмарок. Виручені за ярмарок гроші були передані на лікування тяжко хворому хлопчику Шапаренку Валентину учню 2 класу.
27 лист. 2015

«Ми пам’ятаємо…»

27 листопада – в нашій школі відбувся захід «Ми пам’ятаємо…» до Дня пам’яті жертв голодомору 1932-1933 р.