12 бер. 2018

Шевченківський тиждень

З 12.03 по 19.03 в школі проходитиме Шевченківський тиждень.
4 бер. 2018

Оголошення!

Навчання з 05.03.18 р. відновлено!
21 лют. 2018

Міжнародний день рідної мови

. Святкування цієї дати відбулося і в Плосківському НВК. Учитель української мови Поліщук Наталія Леонідівна підготувала і провела свято «Ти наше диво калинове кохана українська мова».У святі взяли участь всі учні школи. Під час заходу діти не тільки читали вірші рідною мовою, а й було продемонстровано юними акторами декілька сценок. Розповідали гуморески та повчальні цікавинки, співали пісні, розповідали легенди. Все свято було пронизано українським духом, любовю до рідного слова, до чистих джерел творчості українського народу. Також учні мали можливість ознайомитись із тематичною добіркою літератури , яку підготувала шкільний бібліотекар Січкар Віра Григорівна. Протягом тижня проводились тематичні уроки, виховні години, на яких учні поглиблювали свої знання про мову, її розвиток, місце серед інших мов світу.
20 лют. 2018

У нашій пам’яті вони назавжди залишились

Герої такі не вмирають, Вони будуть вічно живі. Героїв завжди пам’ятають На небі й на рідній землі!
15 лют. 2018

Афганістан - наша біль, наша пекуча пам'ять.

15 лютого виповнилося 29 років з дня виводу радянських військ з Афганістану. Учні та вчителі Плосківського НВК вшанували пам'ять тих, хто поліг в цій страшній і довготривалій війні, та згадали й подякували тим, хто прийшов живим.
14 лют. 2018

День закоханих.

Сьогодні у нашому закладі відбулося свято присвячене Дню закоханих.
29 січ. 2018

Лінійка приурочена 100-річчю битви під Крутами

29 січня відбулася тематична лінійка, присвячена 100-річній даті битви під Крутами. Діти дізналися багато цікавого матеріалу про молодих Героїв, про їхню невмирущу славу перед майбутніми поколіннями.
26 січ. 2018

Конкурс читців та поетів

26 січня відбувся районний конкурс читців та поетів, в якому взяли участь учні Плосківського НВК. виступи учасників успішні.
29 груд. 2017

З Новим роком!

28 та 29 грудня в навчальному закладі проведено свята зустрічі Нового року для вихованців ДНЗ та учнів 1-8 класів.
16 груд. 2017

Тиждень правових знань

В рамках правопросвітницького проекту "Я маю право!" в Плосківському НВК проходили ряд заходів, серед яких – виставка дитячих малюнків «Я маю право…», а також до навчального закладу був запрошений працівник кримінально-виконавчої інспекції – Семоненко Олександр Леонідович