19 бер. 2021

Оголошення!

З 22 березня по 1 квітня включно згідно з наказом відділу освіти Таращанської міської ради № 57 від 18.03.2021 р. у Плосківському ЗЗСО освітній процес буде проходити за дистанційною формою навчання.
19 лют. 2021

День пам’яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого ми вшановуємо пам’ять Небесної Сотні, справжніх героїв, котрі змінили хід історії нашої країни, віддали свої життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людей, європейське майбутнє України. Імена всіх 106 загиблих назавжди залишаться в серцях кожного українця. Нині нашим солдатам, нашим захисникам доводиться продовжувати боротьбу за єдність нашої держави, захищати її кордони.
15 лют. 2021

Безпека в Інтернеті.

За останні роки Інтернет змінив життя людей. Він має свої позитивні сторони, але може також бути небезпечним. Багато матеріалів в Інтернеті мають протизаконний характер, а використання нечесних методів завдає шкоди людям та призводить до порушення прав людини.
11 лют. 2021

Оголошення!

З 11 лютого по 12 лютого 2021 року в Плосківському закладі загальної середньої освіти освітній процес буде організовано за дистанційною формою навчання.
13 жовт. 2020

Козацькі забави

У переддень свята Захисника Вітчизни, у Плосківському НВК відбулися "Козацькі забави". діти змагалися у спритності, швидкості, кмітливості, проявили згуртованість та злагодженість.
1 вер. 2020

Флешмоб до року математики.

Указом Президента України, 2020/2021 навчальний рік оголошено Роком математичної освіти в Україні, впродовж якого планується впровадити найбільш нагальні й потрібні дітям та освітянам новації, а також закріпити думку про те, що математика потрібна кожному з нас у повсякденному житті. Проведення Року математики має допомогти привернути увагу всього суспільства до розвитку математичної грамотності не лише у школярів, а у всіх громадян.
1 вер. 2020

З Днем знань!

Усі шляхи цього дня ведуть до школи. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень. Особливим і, безперечно, визначальним у житті він стане для милих першачків, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступлять на незвіданий шлях.
19 черв. 2020

Зі святом, дорогі випускники!

18 червня у нашій школі відбулося вручення свідоцтв про закінчення базової освіти нашим випускникам.
13 черв. 2020

Засідання педагогічної ради

12 червня 2020 року відбулося засідання педагогічної ради, на якому розглядалися питання про переведення і нагородження учнів 1-8кл. та про випуск учнів 9 класу.
11 трав. 2020

КАРАНТИН ПРОДОВЖЕНО ДО 22 ТРАВНЯ

Уряд продовжив загальнонаціональний карантин в Україні – він триватиме до 22 травня 2020 року.