1 вер. 2020

Флешмоб до року математики.

Указом Президента України, 2020/2021 навчальний рік оголошено Роком математичної освіти в Україні, впродовж якого планується впровадити найбільш нагальні й потрібні дітям та освітянам новації, а також закріпити думку про те, що математика потрібна кожному з нас у повсякденному житті. Проведення Року математики має допомогти привернути увагу всього суспільства до розвитку математичної грамотності не лише у школярів, а у всіх громадян.
1 вер. 2020

З Днем знань!

Усі шляхи цього дня ведуть до школи. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень. Особливим і, безперечно, визначальним у житті він стане для милих першачків, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступлять на незвіданий шлях.
19 черв. 2020

Зі святом, дорогі випускники!

18 червня у нашій школі відбулося вручення свідоцтв про закінчення базової освіти нашим випускникам.
13 черв. 2020

Засідання педагогічної ради

12 червня 2020 року відбулося засідання педагогічної ради, на якому розглядалися питання про переведення і нагородження учнів 1-8кл. та про випуск учнів 9 класу.

КАРАНТИН ПРОДОВЖЕНО ДО 22 ТРАВНЯ

Уряд продовжив загальнонаціональний карантин в Україні – він триватиме до 22 травня 2020 року.

Як повідомити результати оцінювання

МОН рекомендує результати оцінювання повідомляти через фіксування у електронному щоденнику.
11 трав. 2020

Як відбудеться оцінювання в умовах дистанційного навчання:

Оцінювання може здійснюватися у синхронному та асинхронному режимі.
11 трав. 2020

Проведення підсумкового оцінювання та організованого завершення навчального 2020 року

Як відбудеться завершення навчального року Організація освітнього процесу, виконання освітньої програми та навчального плану є внутрішнім питанням кожного закладу.
22 квіт. 2020

Поради психолога учням під час карантину

'Поради психолога учням підліткового віку для ефективної міжособистісної взаємодії та дистанційного навчання під час карантину
14 бер. 2020

Коронавірус: як говорити з дітьми.

Інформаційне поле перевантажено новинами і зведеннями про новий вірус. КОРОНАВІРУС, ПАНДЕМІЯ, ЕПІДЕМІЯ, ВАКЦИНА - набір нових слів для дітей, які вони чують від дорослих або з новин, але не можуть зрозуміти. При цьому діти відчувають атмосферу напруги, неспокою і тривоги.