Вас вітає Плосківський  НВК "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Таращанської міської ради Київської області

Чим ми можемо пишатися ?
Відразу і не скажеш, але в першу чергу – нашими дітьми. Усміхненими, радісними, захопленими, які кожного дня із задоволенням поспішають до школи.
А поруч з ними вчителі, які без цих дітей не можуть уявити своє життя. І напевне тому, що учитель спромігся передати частинку своєї душі дітям, наші випускники повертаються до рідної школи вже дорослими людьми і продовжують педагогічну творчість своїх наставників.
Ми впевнені, що наша школа, це, дійсно, школа радості. Школа радості для вчителів, школа радості для учнів та їх батьків!

Школо наша, школо,

Приголуб нас, мила,

Пригорни усіх нас,

Як голуб під крила.
Ти нас всіх научиш,
Як у світі жити,
Як зло обминати,
А добро чинити.
Бджілоньки на квітах,
Дітоньки - до школи,
Там збирають мудрість,
Як мед у полі бджоли.

(М. Підгірянка)

Результат пошуку зображень за запитом "школа"

19 бер. 2021

Оголошення!
З 22 березня по 1 квітня включно згідно з наказом відділу освіти Таращанської міської ради № 57 від 18.03.2021 р. у Плосківському ЗЗСО освітній процес буде проходити за дистанційною формою навчання.
19 лют. 2021

День пам’яті Героїв Небесної Сотні
20 лютого ми вшановуємо пам’ять Небесної Сотні, справжніх героїв, котрі змінили хід історії нашої країни, віддали свої життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людей, європейське майбутнє України. Імена всіх 106 загиблих назавжди залишаться в серцях кожного українця. Нині нашим солдатам, нашим захисникам доводиться продовжувати боротьбу за єдність нашої держави, захищати її кордони.
15 лют. 2021

Безпека в Інтернеті.
За останні роки Інтернет змінив життя людей. Він має свої позитивні сторони, але може також бути небезпечним. Багато матеріалів в Інтернеті мають протизаконний характер, а використання нечесних методів завдає шкоди людям та призводить до порушення прав людини.