День відкритих дверей онлайн Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

15 лист. 2019

Про Тиждень безпеки дорожнього руху.

З 11 по 15 листопада в НВК проведено тиждень безпеки дорожнього руху. Розпочато тиждень з тематичної лінійки. «Безпека дорожнього руху – безпека життя».
13 лист. 2019

Загальношкільні батьківські збори.

13 листопада 2019 р. в навчальному закладі проведено загальношкільні батьківські збори.
8 лист. 2019

День української писемности і мови

Сьогодні ми святкували День української писемности та мови.
25 жовт. 2019

Свято Золотої осені

У дитячому садочку дітвора святкувала свято Осені. Виразні вірші та дзвінкі пісні лунали зі сцени.
25 жовт. 2019

Ярмарка.

Шкільна ярмарка , вкотре діти з ентузіазмом взяли участь у ній.
23 жовт. 2019

Шкільне подвір'я наше чисте.

В середу було організовано і проведено акцію по прибиранню шкільного подвір'я, в якій взяли участь учні та трудовий колектив школи.
21 жовт. 2019

Не залишайтеся байдужими!

Не залишилися осторонь учні, батьки та колектив Плосківського НВК , виявили чуйність та дубродушність малому Максимку з Калинового, було зібрано близько 1400 грн.
6 жовт. 2019

З Днем учителя!

День вчителя в Україні вважають одним із найулюбленіших професійних свят, які відзначають не тільки діти, а й ті, хто виріс і працює в іншій сфері.
2 вер. 2019

З Днем знань!

Нехай цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.
10 трав. 2019

Оголошено конкурс!