День відкритих дверей онлайн Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

22 лют. 2020

Герої не вмирають.

В закладі було проведено захід до дня пам'яті Героїв Небесної сотні.
22 січ. 2020

День Соборності.

Сьогодні, 22 січня, Україна святкує День Соборності. В нашому закладі було проведено ряд заходів по святкуванню цього дня. Це і урочиста лінійка, виховні години, книжкова виставка-хронологія, виставка дитячих малюнків на тему "Я люблю Україну"
27 груд. 2019

З Новим роком!

Нарешті прийшло довгоочікуване свято і у наш заклад. Дід Мороз із Снігуркою вітали усіх присутніх з Новим роком, слухали вірші та пісні дітей і в нагороду пригощали солодощами.
19 груд. 2019

Свято Миколая

Сьогодні, 19 грудня, у Плосківському НВК відбулося дійство, присвячене Дню святого Миколая.
16 груд. 2019

Бібліотечні уроки

У початкових класах пройшли бібліотечні уроки, на яких учні дізналися про створення книги, якими вони були колись,...
13 груд. 2019

Свято Андрія

13 грудня у нас відбулося свято Андрія. Діти почули матеріали про Андрія, хто він був такий, чому це свято люблять і відзначають.
9 груд. 2019

Розпочато Всеукраїнський тиждень права

В Плосківському НВК відбулася загальношкільна лінійка "Наші права, наші обов'язки."
29 лист. 2019

Зустріч з інспектором з ювенальної превенції Мельниченком Я.М.

29 листопада в рамках проведення акції "16 днів проти насильства" відбулася зустріч учнів школи з інспектором з ювенальної превенції Мельниченком Я.М.
22 лист. 2019

Захід присвячений "Дню Гідності і Своболи" та "Дню пам'яті жертв Голодомору".

22 листопада в Плосківському НВК відбувся відкритий захід присвячений "Дню Гідності і Своболи" та "Дню пам'яті жертв Голодомору".
20 лист. 2019

Всесвітній день дитини

20 листопада у Плосківському «ЗОШ І-ІІст. –ДНЗ» відсвяткували Всесвітній день дитини.