Як повідомити результати оцінювання

МОН рекомендує результати оцінювання повідомляти через фіксування у електронному щоденнику.
11 трав. 2020

Як відбудеться оцінювання в умовах дистанційного навчання:

Оцінювання може здійснюватися у синхронному та асинхронному режимі.
11 трав. 2020

Проведення підсумкового оцінювання та організованого завершення навчального 2020 року

Як відбудеться завершення навчального року Організація освітнього процесу, виконання освітньої програми та навчального плану є внутрішнім питанням кожного закладу.
22 квіт. 2020

Поради психолога учням під час карантину

'Поради психолога учням підліткового віку для ефективної міжособистісної взаємодії та дистанційного навчання під час карантину
14 бер. 2020

Коронавірус: як говорити з дітьми.

Інформаційне поле перевантажено новинами і зведеннями про новий вірус. КОРОНАВІРУС, ПАНДЕМІЯ, ЕПІДЕМІЯ, ВАКЦИНА - набір нових слів для дітей, які вони чують від дорослих або з новин, але не можуть зрозуміти. При цьому діти відчувають атмосферу напруги, неспокою і тривоги.
12 бер. 2020

Про призупинення навчального процесу.

Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу СOVID-19»,листа Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020 року №1/9-154,розпорядження голови Таращанської РДА від 12.03.2020 року №7О «Про призупинення освітнього процесу в закладах освіти Таращанського району»,наказу відділу освіти і науки Таращанської РДА від 12.03.2020 року №59 «Про призупинення освітнього процесу у закладах освіти Таращанського району» та з метою запобігання захворюваності учасників освітнього процесу
6 бер. 2020

Свято 8 Березня

Сьогодні діти влаштували свято для своїх мам та бабусь.
22 лют. 2020

Герої не вмирають.

В закладі було проведено захід до дня пам'яті Героїв Небесної сотні.
22 січ. 2020

День Соборності.

Сьогодні, 22 січня, Україна святкує День Соборності. В нашому закладі було проведено ряд заходів по святкуванню цього дня. Це і урочиста лінійка, виховні години, книжкова виставка-хронологія, виставка дитячих малюнків на тему "Я люблю Україну"
27 груд. 2019

З Новим роком!

Нарешті прийшло довгоочікуване свято і у наш заклад. Дід Мороз із Снігуркою вітали усіх присутніх з Новим роком, слухали вірші та пісні дітей і в нагороду пригощали солодощами.