День відкритих дверей онлайн Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

Методична робота

ПРОБЛЕМА  ДІЯЛЬНОСТІ  ПЕДАГОГІЧНОГО  КОЛЕКТИВУ

Новітні освітні технології як чинник формування в учнів позитивної мотивації до навчальної діяльності  та дієвий фактор підвищення результативності навчально-виховного процесу

Результат пошуку зображень за запитом "книги"

Фундамент, на якому стоїть школа і будується все, що робиться в школі,— це різносторонні знання, багате розумове життя, широта кругозору, постійно інтелектуально зростання кожного вчителя. Через  три-п'ять років після закінчення ВУЗу  учитель повинен знати в три,  в п'ять, в десять разів  більше, ніж знав  він у перший  рік своєї роботи. Якщо цього нема, учні будуть приречені на нудне зубріння і отупіння, тому що викладання, що зігріто і не осяяне прагненням учителя до знань, перетворюється для нього у важку повинність, у тягар, а в дитини відбиває всяку охоту до знань і губить її інтелектуальні задатки й здібності.
                                                                                    В.О. Сухомлинський