11 бер. 2019

Живе під сонцем любові Шевченкова весна.

11 березня було проведено тематичну лінійку, присвячену 205 річниці з дня народження Т.Г.Шевченка.
7 бер. 2019

Свято 8 Березня

чудове весняне свято відбулось до 8 Березня у нашій школі. вихованці у віршах, піснях, танцях возвеличували маму, подругу, сестру, бабусю.
21 лют. 2019

Екскурсія в шкільну бібліотеку

Учні 1 класу побували на екскурсії в шкільній бібліотеці. Бібліотекар провела для них бібліоподорож. Вихованці дізналися, що таке бібліотека, ознайомилися з основними правилами користування бібліотекою та книгою, порядком розташування книг, книжковими виставками в бібліотеці.
20 лют. 2019

«Небесна сотня. Зима, що нас змінила»

20 лютого в Плосківському НВК відбулась виховна година «Небесна сотня. Зима, що нас змінила». Підготувала захід вчитель П'ятнічук О.В. Учні мали змогу відтворити в пам'яті події тих кривавих днів, послухати вірші, подивитись відеоролики з подіями на Майдані.
18 лют. 2019

30-річниця виводу військ з Афганістану

Сьогодні ми провели тематичну лінійку присвячену 30-річниці виводу радянських військ з Афганістану. з виступів дітей учні дізналися про жахіття та наслідки такої довгої і непотрібної війни.
21 січ. 2019

Соборна мати Україна- одна на всіх, як оберіг.

відбулась тематична лінійка до Дня Соборності "Соборна мати Україна - одна на всіх, як оберіг"з захопленням слухали вихованці вчмтеля історії Батарона А.В., який розповів про значення цього свята і його історію.
28 груд. 2018

Новорічна казка

Новорічне свято у школі – це чарівна подорож, на яку з нетерпінням чекають діти і дорослі. Знову починають вірити у казку і сподіватися на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадувати бажання.
27 груд. 2018

Новий рік завітав до нашого садочка!

Сьогодні у нашому садочку свято Нового року.
19 груд. 2018

Свято Миколая

Сьогодні у Плосківському НВК відбулося свято "День святого Миколая". Діти на святі розповідали про доброту, чуйність та милосердя Святого Миколая, гралися в ігри, співали, ставили сценки. В кінці свята діти отримали подарунки з їхніми побажаннями, а також солодощі.
26 лист. 2018

День памяті жертв голодомору

У Плосківському НВК відбулася відкрита виховна загальношкільна година. ЇЇ було присвячено памяті українців, які загинули мученицькою смертю від голоду, задіяного радянським режимом у 1932-1933 роках.