29 трав. 2018

Відкриття пришкільного табору

29 травня відбулося відкриття пришкільного табору "Світанок".
25 трав. 2018

До зустрічі, рідна школо!

25 травня 2018 року пролунав останній звінок школи. Було відзначено кращих учнів школи грамотами, лунали щирі вітання на адресу випускників 4-го класу.
17 трав. 2018

День вишиванки - свято національної єдності!

17 травня учні нашого НВК прийняли участь у проекті "я - українець, я - європеєць!", який об'эднав не лише школярів та їх наставників, а й усіх жителів району.
27 квіт. 2018

Біль Чорнобиля

26 квітня у Плосківському НВК відбулася лінійка памяті, присвячена 32річниці від дня трагедії на ЧАЕС.
27 квіт. 2018

Свято прощання з Буквариком

24 квітня в нашому навчальному закладі відбулося свято «Прощавай букварику» для учнів 1 класу. Є святкових днів багато На листках календаря, А між ними наше свято – « Вшанування Букваря».
18 квіт. 2018

День довкілля

18 квітня у Плосківськову НВК було організовано і проведено День довкілля.
6 квіт. 2018

Прибирання на братських могилах

Старшокласники відвідали братські могили, прибрали та поклали квіти.
4 квіт. 2018

П'ятикласники прибрали могилу Жертв голодомору

23 бер. 2018

Загальношкільні батьківські збори