20 жовт. 2017

Ура! Канікули.

З 23 по 27 жовтня у шкільних закладах Таращанського району розпочалися канікули. Для дітей нашої школи заплпновано цікаві заходи та екскурсії. Гарного відпочинку!
18 жовт. 2017

Європейський день боротьби з торгівлею людьми.

18 жовтня 2017 року відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми.
18 жовт. 2017

Вітаємо переможців

18 жовтня команда Плосківського НВК в складі:
14 жовт. 2017

День Захисника України

13 жовтня в Плосківському НВК відбувся захід, присвячений Дню козацтва. Учні 7 та 8 класів показали змістовний номер з піснями та віршами, виконали танець, вяких прославлялися козаки, наша держава.
1 жовт. 2017

День вчителя

У нашій школі діти вітали своїх учителів зі святом. Поволі падає золоте листя і вкриває задуману землю розкішним пухнастим килимом, у якому ніби загубилися ваші ніжні посмішки, дорогі вчителі.. Вони, як маленькі натомлені сонця, розсипаються міріадами грайливих блискіток і наповнюють ваші очі радістю, дорогі вчителі. І це золото, дароване вам щедрою осінню в знак щасливої долі, і день цей, осяяний тисячами щирих посмішок вдячних учнів, належать вам, дорогі вчителі!
25 вер. 2017

Свято квітів

Осінніми барвами прикрасила осінь все навкруги. Хорошою традицією у школі стало проведення на початку вересня свята урожаю і квітів. Цьогоріч воно видалося особливим і неповторним, і проводилося під гаслом « Осінній вернісаж».
4 вер. 2017

Щоб плосківським школярам було затишно і комфортно

Гарним подарунком для наших школярів до 1 вересня став комп'ютерний клас, за ініціативи і сприяння Орловського В.В. вкабінеті було зроблено євроремонт...
1 вер. 2017

Свято Першого дзвінка

Ми знову в нашій рідній школі. пролунав перший дзвінок для 9 першокласників. привітати прийшли першачків батьки, друзі та гості.
9 черв. 2017

Звіт директора НВК за 2016-2017 н.р.

9 червня 2017 року в навчальному закладі проведено збори трудового колективу, на яких заслухано звіт директора НВК про роботу, проведену ним на протязі 2016-2017 н.р. В роботі зборів взяли участь члени трудового колективу,сільський голова Плуговенко С.А.,заступник голови батьківського комітету НВК Оліксевич Т.А., представники громадськості.
24 бер. 2017

Тиждень дитячого читання

В нашій школі пройшов тиждень дитячого читання "Хай міцніє З кожним роком Дружба книги і дітей"