Дистанційна освіта на Класній оцінці

КАРАНТИН ПРОДОВЖЕНО ДО 22 ТРАВНЯ

11 трав. 2020
Уряд продовжив загальнонаціональний карантин в Україні – він триватиме до 22 травня 2020 року.

З постановою КМУ можна ознайомитись тут: bit.ly/2zXHQum

Таким чином, всі заклади освіти, зокрема школи, продовжують працювати з використанням технологій дистанційного навчання.

Декілька ресурсів, що можуть стати вам у нагоді, з огляду на продовження карантину:

• МОН та ГО “Смарт освіта” підготували посібник з рекомендаціями для організації дистанційного навчання у молодшій, основній та старшій школі. У ньому – огляд основних інструментів для організації дистанційного навчання, рекомендації щодо того, як скласти розклад, налаштувати режим роботи вчителя/вчительки та зворотній зв’язок з учнями, а також про особливості оцінювання та контролю під час карантину. Новина про це тут: bit.ly/2xIRoJ6. Сам посібник можна завантажити за посиланням: bit.ly/2SI4MEr.