20 вер. 2014

Здоровя - цінність життя!

Виховна година «Здоров’я – цінність життя» 20 вересня в нашому закладі відбулася відкрита виховна година «Здоров’я – цінність життя». Її проведено з метою усвідомлення підлітками цінності здоров’я та здорового способу життя. Провела виховну годину соціальний педагог Гончаренко Ганна Дмитрівна. Йшлося про здоров’я людини, його значення в житті сучасної молодої людини. Здоров’я – одна з найголовніших цінностей життя, це не лише відсутність хвороб або фізичних вад, а й стан повного фізичного, психічного та соціального благополуччя.
11 черв. 2014

Ура! Ми подорожуємо!

11 червня відбулася екскурсія до м.Переяслав-Хмельницького 11 червня учні 6-9 класу нашого закладу їздили на екскурсію до Переяслав-Хмельницького. Відвідали музей народної архітектури і побуту Середньої Наддніпрянщини. Учні мали змогу ознайомитись з українським селом Середньої Наддніпрянщини як кінця 19 ст., початку 20 ст., так і будівлями та стояками з часів пізнього палеоліту до часів Київської Русі. Ознайомились з народною культурою, архітектурою та творчістю, звичаями, обрядами в Україні.
4 черв. 2014

Табір "Світанок"

Гра-конкурс "Вгадай мелодію"
3 черв. 2014

Ми відпочиваємо!

Пришкільний табір "Світанок"
2 черв. 2014

Привіт, літо!

Розпочав роботу пришкільний табір «Світанок» при Плосківському НВК «ЗОШ І-ІІст.—ДНЗ»
30 трав. 2014

Останній дзвінок

Останній дзвінок 2014 р.
8 трав. 2014

День Перемоги!

Дорогі друзі! Вітаємо вас зі святом Перемоги! Вічна пам'ять тим, хто, не шкодуючи власного життя, захищав рідну землю. Велика шана і любов ветеранам, які відстояли наше сьогодення. Бажаємо всім міцного здоров'я, щастя і благополуччя, ясного неба та віри у славне майбутнє! Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро!
16 квіт. 2014

Наш яблуневий сад.

Школярі та вчителі нашої школи білили дерева нашого саду.
7 бер. 2014

Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття!

Який потрібно мати В душі безсмертний цвіт, Щоб хвилювати людство І через сотні літ. Яким зарядом треба Наснажити слова, Щоб пісня і сьогодні Звучала, як нова... О. Підсуха.
5 бер. 2014

Літературознавчий КВК

Літературознавчий КВК між командами Плосківського та Ріжківського НВК «Тарасовими шляхами»