15 січ. 2014

Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття.

Виховна година проведена в Плосківському НВК «ЗОШ І-ІІст.—ДНЗ» до 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка
14 січ. 2014

ВНЕСЕННЯ І ВИНОС ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА

Педколектив нашого навчального закладу приділяє значну увагу виконанню національної програми патріотичного виховання молоді, формуванню поваги до Конституції України, державної символіки: Герба, прапора, гімну України. Так, кожен тиждень в школі розпочинається з внесення державного прапора і виконання гімну України всіма учнями та вчителями.
19 груд. 2013

З новорічними та різдвяними святами!

Новорічні свята в нашій школі розпочалися святкуванням дня Святого Миколая 19 грудня для 17 вихованців дитячого садочка та 16 учнів початкових класів. Учні старшої школи провели для дітей розважальну програму. В кінці свята діти отримали подарунки-Миколайчики, які приготували спонсори. Вручили дітям подарунки старшокласники.
19 груд. 2013

Свято до Дня Святого Миколая

Гарне свято до Дня Святого Миколая відбулося в Плосківському НВК.
3 груд. 2013

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

Загально шкільна лінійка «Червона стрічка—міжнародний символ боротьби зі СНІДом»
2 груд. 2013