25 груд. 2014

Про результати участі вихованців Плосківського НВК в районних предметних олімпіадах та конкурсі з української мови ім. П. Яцика

В районних предметних олімпіадах взяли участь 15 учнів.
19 груд. 2014

Свято Миколая

19 грудня в Плосківському НВК відбулося свято День святого Миколая. Захід проводила вчитель початкових класів Гончаренко Ганна Дмитрівна. Кожен на передодні цього свята загадує найзаповітніші бажання, сподіваючись, що чудотворець їх здійснить. Та найбільше цього свята чекають діти.
9 груд. 2014

Допомога захисникам

Дитяча допомога воїнам-землякам
5 груд. 2014

До дня правових знань

До дня правових знань. У нашому навчальному закладі проходить тиждень правових знань . Згідно плану школи, а також районного плану , проводяться відповідні заходи на цю тематику.
21 лист. 2014

Виховна година «Пам’ять серця» до річниці Голодомору в Україні

11 лист. 2014

9 ЛИСТОПАДА СВЯТО УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ПИСЕМНОСТІ

9 листопада – день української писемності і мови.
7 лист. 2014

Свято для найменших

7 листопада в нашому ДНЗ відбулося свято «Золотої осені»
29 жовт. 2014

Всі на суботник!

29 жовтня відбувся шкільний суботник...
14 жовт. 2014

День захисника Вітчизни

14 жовтня, на свято Покрови Пречистої Богородиці, в нашій країні відзначається День українського козацтва.
1 жовт. 2014

Наші спортсмени!

1 жовтня наша школа брала участь в районних змаганнях з легкоатлетичного кросу. Наша команда у складі: Касян Аліна, Олексієнко Віталій, Оліксевич Валерія 9 клас, Талочкін Денис 8 клас, Ковальчук Вікторія, Сторожук Ілона 7 клас та Мамченко Анна 5 клас. Гідно представили нашу школу.