21 лют. 2014

День Захисника Вітчизни

В Плосківському НВК до Дня Захисника Вітчизни відбувся конкурс «Козацькі забави»
19 лют. 2014

Відкритий урок з геграфії.

Відкритий урок з географії 18 грудня в нашому закладі відбувся відкритий урок з географії. Урок провела вчитель географії П’ятнічук Олена Вікторівна. Тема уроку: Північна Америка. Води суходолу. Основні річкові системи. Озера. Практична робота «Складання комплексної характеристики однієї з річок материка. Урок розпочався з перевірки домашнього завдання. Діти демонстрували свої знання у володінні картою світу.
17 лют. 2014

До 25 річниці виведення російських військ з Афганістану

14 лют. 2014

День святого Валентина

14 лютого -- День Святого Валентина
13 лют. 2014

День історії

13 лютого було проведено день історії в школі.
10 лют. 2014

Відкритий урок з української літератури у 9 класі.

10 лютого в нашій школі відбувся відкритий урок з української літератури. Урок проводила вчитель української мови і літератури Поліщук Л.А.
10 лют. 2014

Відкритий урок з української літератури у 9 класі.

7 лют. 2014

День географії

7 лютого в школі було проведено День географії.
5 лют. 2014

Районні змагання з баскетболу.

В нашому районі відбулися спортивні змагання з баскетболу.
22 січ. 2014

День Соборності

День Соборності України 24 січня в Плосківському НВК відбувся виховний захід з нагоди відзначення Дня Соборності України. Захід розпочався піснею «Не спи, моя рідна земля, прокинься , моя Україно!» Учні 9 класу повідомили про історію виникнення в національному календарі ще одного великого державного свята – Дня Соборності України.