25 квіт. 2016

Тренінг «Я – особистість» 2 клас

25 квітня відбулося тренінгове заняття в 2 класі під назвою «Я – особистість».
20 квіт. 2016

Благоустрій територій

Учні та працівники НВК приймають активну участь в двомісячнику благоустрою. Виконали чималий обсяг робіт по прибиранню пришкільної території.
24 бер. 2016

Благодійний шкільний ярмарок

Благодійний шкільний ярмарок пройшов у нашій школі жваво та з великим ентузіазмом. Участь взяли усі учні школи, продавали домашню випічку, вироби створені власними руками.
11 бер. 2016

Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття!

11 березня в Плосківському НВК відбувся захід присвячений шевченківським дням.
4 бер. 2016

Свято для мами.

В п’ятницю 4 березня в Плосківському НВК відбувся захід до 8 березня під назвою «Імені матері вклонімось…». До підготовки свята долучились учні усіх класів.
19 лют. 2016

До річниці Небесної Сотні. Героям не дякують, героїв прославляють, щоб їхні смерті не були даремні!

Героям не дякують, героїв прославляють, щоб їхні смерті не були даремні! У пятницю, 19 лютого, в школі відбулася виховна година "На варті наших душ Небесна Сотня"
12 лют. 2016

День Святого Валентина

В Плосківському НВК відбувся захід присвячений дню Святого Валентина.
29 груд. 2015

З Новим роком!

З Новим роком! З Новим Роком в добрий час Дід Мороз іде до нас, А до тебе хай завітає З тим що серце забажає, Хай принесе тобі у хату, Щастя й радості багато Хай здоров’я повний міх Покладе на твій поріг!
25 груд. 2015

Дитсадок святкує Новий рік!

25 грудня в дитячому садку відбулось свято Нового року. До дітей на свято завітали Дід Мороз та Снігурочка. На святі були присутні також батьки. Діти співали, танцювали, розповідали віршики. Дід Мороз із Снігурочкою роздавали дітям подарунки. Свято запам'ятається дітям на цілий рік! Веселих свят!
25 груд. 2015

Новорічне свято у нашій школі

Сьогодні у нашій школі ми святкували Новорічне свято . свято відбувалося у класі за участі усіх дітей школи. Цікаві новорічні привітання підготували першокласники. ..