18 груд. 2015

Свято Миколая

18 грудня відбулося свято Миколая. До дітей на свято завітав Миколай, діти Миколаю розповідали віршики, співали пісні. миколай дітям роздавав подарунки. Діти були задоволені святом. Батькам теж сподобалось свято, як виступали їхні діточки.
1 груд. 2015

Благодійцна ярмарка

У п’ятницю 11 грудня 2015 року у Плосківському НВК «ЗОШ I– IIст. – ДНЗ» відбулася благодійна ярмарка, де діти продавали та купували різні солодощі та плетені власноруч різні вироби з бісеру та ниток. В ярмарку приймали участь не тільки учні школи а й небайдужі жителі села Плоске, які також внесли свій вклад в ярмарок. Виручені за ярмарок гроші були передані на лікування тяжко хворому хлопчику Шапаренку Валентину учню 2 класу.
27 лист. 2015

«Ми пам’ятаємо…»

27 листопада – в нашій школі відбувся захід «Ми пам’ятаємо…» до Дня пам’яті жертв голодомору 1932-1933 р.
13 лист. 2015

Батьтківські збори

13 листопада 2015 року в навчальному закладі проведено загальношкільні батьківські збори. В ході проведення зборів обговорення актуальні питання, навчання та виховання учнів, харчування дітей, підготовка до нового навчального року, підготовки до ДПА в 9 класі та інше. Обрано також нового голову батьківського комітету, ці обов’язки буде виконувати Коденська І. А.,яка працює в навчальному закладі на посаді медсестри.
13 лист. 2015

ВИХОВНА ГОДИНА "ПОДОРОЖ У КРАЇНУ ДОРОЖНІХ ЗНАКІВ"

У другому класі відбулася виховна година "Подорож у країну Дорожніх знаків".(класовод Пятнічук О.В.)
9 лист. 2015

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ПИСЕМНОСТІ

9 листопада у Плосківському НВК відбувся день української мови та писемності. До цього свята були залучені діти нашої школи. Учні молодших та старших класів брали участь у мовній вікторині а також декламували вірші про рідну мову.
4 лист. 2015

ШКІЛЬНИЙ ДВІР - ЧИСТИЙ.

сьогодні учні та вчителі нашої школи на чолі з директором взяли участь у суботнику. дружно та із завзяттям усі прибирали шкільну територію, найменші підмітали, а старші загрібали та виносили листя. тепер наш двір чистий та затишний!
3 лист. 2015

свято у садочку

Сьогодні дітки святкували свято Осені. У проведені свята та його організації брали участь не тільки дітки садочка а і старші школярі: Назаренко В., Оліксевич А., Поліщук Р., а також активну участь у підготовці свята брали батьки. Свято вдалося на славу, діти були задоволені та радісні.
2 жовт. 2015

З святом, Дорогі Учителі!

У нашій школі сьогодні свято. ми вітали наших учителів зі святом
29 трав. 2015

Свято Останнього Дзвінка

29 травня в школі відбулося свято останнього Дзвоника!