23 бер. 2017

Батьківські збори

В школі відбулися батьківські збори. з доповіддю виступив директор НВК Рудник В.М. він детально проаналізував успішність, поведінку учнів. З увагою слухали батьки психолога Семоненко О.Г. Вона закликала батьків уважно стежити за тим, як діти спілкуються в соц.мережах, щоб вони не потрапляли в залежність від різних непотрібних ігор, таких як "Синій кит", "Розбуди мене о 4.20" і т.д.
10 бер. 2017

Вшануймо память національного генія, народного поета України Т.Г.Шевченка

Вшануймо память національного генія, народного поета України Т.Г.Шевченка Є в нашій українській літературі імена, що увібрали в себе живу душу народу, стали часткою його життя. Таким імям для нас, українців, стало імя Тараса Григоровича Шевченка, чия поезія от уже понад 150 років викликає в людях почуття гордості і захоплення красою, своєю силою і народною мудрістю. Щоб вшанувати великого сина нашого народу зібралися учні Плосківського НВК на виховну годину «Ми тебе не забули, Тарасе!»
27 лют. 2017

Психологічна акція "Ми - патріоти"

Психологічна акція "Ми - патріоти" в Плосківському НВК
20 лют. 2017

Герої не вмирають!

Немає жителя в Україні, який би не знав про трагедію, що сталася три роки тому на Майдані Незалежності. Під час Революції Гідності в самому серці України стався масовий розстріл людей. «Небесною Сотнею» зараз називають загиблих учасників Революції Гідності. Сьогодні, 20 лютого, ми відзначаємо День пам’яті Небесної Сотні.
15 лют. 2017

Допомога захисникам

Колектив Плосківського НВК ніколи не стояв осторонь проблем війни, яка йде на Сході. Неодноразово здавались кошти і продукти на ці потреби, відправляли посилки для нашого вчителя Батарона А. В, який уже другий рік несе там службу. Тож, коли почули про біду в Авдіївці, вирішили допомогти його мешканцям. Зібрали 800 гривень , які були передані в редакцію газети «Таращанський край» . А побажання в нас одне, щоб скоріше настав мир.
14 лют. 2017

На крилах кохання

У нашому закладі відбулося свято до Дня Валентина. Діти читали вірші про кохання, співали пісень та танцювали.
30 груд. 2016

З Новим роком!

29 грудня учні Плосківського Нвк відсвяткували свято Нового року
19 груд. 2016

«Святий отче Миколай наш садочок не минай».

Наші діти вірять, що в році є одна незвичайна ніч. Цієї ночі Святий Миколай приносить дітям дарунки за їхні добрі справи. То ж, щоб ця казка продовжилась для дітей дитячого садочка Плосківського НВК організували свято « Святий отче Миколай наш садочок не минай». Діти веселились, танцювали, розповідали вірші, охоче брали участь у різних конкурсах.
14 груд. 2016

День шанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня, в День шанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в Плосківському НВК відбулася тематична лінійка, на якій діти дізналися про мужність і відвагу припятських пожежгників і нічної зміни атомної станції.
13 груд. 2016

Свято Андрія

13 грудня у Плосківському НВК відбулося свято Андрія Первозванного. У святі взяли участь всі учні школи та вчителі. Це одне із свят яке дуже люблять діти. Кожен клас випікав калиту, потім всі після свята смакували нею. Але найбільшим захопленням було катання на коцюбі і відкушування підвішеної калити.