Дистанційна освіта на Класній оцінці

Вас вітає Плосківський  НВК "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Таращанської міської ради Київської області

Чим ми можемо пишатися ?
Відразу і не скажеш, але в першу чергу – нашими дітьми. Усміхненими, радісними, захопленими, які кожного дня із задоволенням поспішають до школи.
А поруч з ними вчителі, які без цих дітей не можуть уявити своє життя. І напевне тому, що учитель спромігся передати частинку своєї душі дітям, наші випускники повертаються до рідної школи вже дорослими людьми і продовжують педагогічну творчість своїх наставників.
Ми впевнені, що наша школа, це, дійсно, школа радості. Школа радості для вчителів, школа радості для учнів та їх батьків!

Школо наша, школо,

Приголуб нас, мила,

Пригорни усіх нас,

Як голуб під крила.
Ти нас всіх научиш,
Як у світі жити,
Як зло обминати,
А добро чинити.
Бджілоньки на квітах,
Дітоньки - до школи,
Там збирають мудрість,
Як мед у полі бджоли.

(М. Підгірянка)

Результат пошуку зображень за запитом "школа"

13 жовт. 2020

Козацькі забави
У переддень свята Захисника Вітчизни, у Плосківському НВК відбулися "Козацькі забави". діти змагалися у спритності, швидкості, кмітливості, проявили згуртованість та злагодженість.
1 вер. 2020

Флешмоб до року математики.
Указом Президента України, 2020/2021 навчальний рік оголошено Роком математичної освіти в Україні, впродовж якого планується впровадити найбільш нагальні й потрібні дітям та освітянам новації, а також закріпити думку про те, що математика потрібна кожному з нас у повсякденному житті. Проведення Року математики має допомогти привернути увагу всього суспільства до розвитку математичної грамотності не лише у школярів, а у всіх громадян.
1 вер. 2020

З Днем знань!
Усі шляхи цього дня ведуть до школи. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень. Особливим і, безперечно, визначальним у житті він стане для милих першачків, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступлять на незвіданий шлях.