День відкритих дверей онлайн Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

Як відбудеться оцінювання в умовах дистанційного навчання:

11 трав. 2020
Оцінювання може здійснюватися у синхронному та асинхронному режимі.

Під час синхронного режиму: Учні можуть проходити тестування на платформах Googleclissroom, Naurok, Moodle та інших. Виконувати письмові роботи, диктанти з використанням Skype, Zoom; Під час асинхронного оцінювання: Можуть виконувати ті ж завдання, що й у синхронному, але у зручний час; Виконувати письмові роботи у текстових редакторах (Word) або надсилати письмові роботи у вигляді зображень на електронну пошту, чи у інший визначений спосіб; Писати диктанти з використанням аудіо та відеозаписів; Для учнів 1-2-х та з-х пілотних класів початкової школи застосовується формувальне та підсумкове оцінювання.  Для учнів 3-х та 4-х класів початкової школи – поточне, формувальне та підсумкове. Учнів 4-х та 9-х класів у 2019-2020 навчальному році звільнено від ДПА. Учні 11-х класів складатимуть ДПА в формі ЗНО.