Методичне обʹєднання вчителів початкових класів

ПЛАН РОБОТИ ШМО  вчителів початкових класівна 2017-2018  навчальний рік

1.     Короткий аналіз роботи за минулий навчальний рік.

У 2016 – 2017н.р. методоб’єднання вчителів початкових класів продовжувало працювати над реалізацією завдань, поставлених Національною доктриною освіти України.

Методоб’єднання втілювало в життя концепцію реалізації базових стандартів початкової освіти.

ШМО працювало над проблемою “Проектна діяльність у початкових класах”, впроваджувало ідеї особистісного підходу в практичну діяльність кожного вчителя; велася підтримка дослідницької роботи вчителів, впровадження ними інноваційних технологій, методично-практичного забезпечення розробок з методики викладання в молодшій школі.

Протягом навчального року члени методоб’єднання прийняли участь в окружних семінарах вчителів початкових класів.

Відбулися, передбачені планом роботи, засідання шкільного МО, на яких проаналізовано стан навчально-виховної роботи в молодших класах, рівень навченості учнів з базових предметів.

У 2017-2018 н.р. методоб’єднання продовжуватиме працювати над даною проблемою.

2.     Завдання методоб’єднання вчителів початкових класів на 2017 – 2018 н.р.

1. Формування навичок самостійної діяльності, застосування знань у нестандартних ситуаціях.

2. Формування в учнів комунікативних умінь та навичок.

3. Формування навичок науково-дослідної роботи:

допомагати учням бачити можливість реалізації своїх можливостей, спосіб саморозвитку  і самовдосконалення;

створювати середовище, атмосферу для проектної діяльності, підтримувати інтерес до цієї діяльності, ситуацію успіху;

враховувати вікові особливості та педагогічні умови при використаннінестардатних форм.

3.     Проблема школи в розрізі роботи методичного об'єднання.

Проблема школи

Новітні освітні технології як чинник формування в учнів позитивної мотивації до навчальної діяльності та дієвий фактор  підвищення результативності навчально-виховного процесу

Проблема шкільного методичного об'єднання

Нестардатні форми навчання і виховання як засіб створення ситуації успіху в навчальній діяльності молодших школярів