Свято прощання з Буквариком

27 квіт. 2018
24 квітня в нашому навчальному закладі відбулося свято «Прощавай букварику» для учнів 1 класу. Є святкових днів багато На листках календаря, А між ними наше свято – « Вшанування Букваря».

У святково прикрашеній кімнаті зібралися всі учні школи, вчителі, батьки, щоб розділити радісну, і разом з тим трішки сумну подію в житті першокласників – прощання з найулюбленішою книжкою – Букварем. Першокласники на чолі з класоводом Наталією Леонідівною Поліщук підготували вірші співали пісні танцювали, відгадували загадки, демонстрували свої знання з читання, математики, природознавства. Не обійшлося й без дотепних жартів та гумору. Класовод Наталія Леонідівна Поліщук підготувала слайд-шоу «А починалося все 1 вересня…» На слайдах демонструвалися фото учнів починаючи від Першого Дзвоника і закінчуючи останнім днем.

Всі учні 1 класу успішно оволоділи навичками читання, письма, математики, про що звітували на святі.

Скінчилося свято, та залишилися