Тиждень дитячого читання

23 бер. 2018
В нашій школі пройшов тиждень дитячого читання «Книга знає, книга вчить, будем з книгою дружить» Під час цього тижня вихованці оглядали різні книжкові виставки, такі, як «Книжковий водоспад", «Познайомтесь, ми новенькі», «Цікавинки звідусіль» та інші. Учні читали книги, декламували вірші Т.Г. Шевченка, Лесі Українки, сучасних письменників. Ми подорожували країною «Книголед». ...

Ми подорожували країною «Книголед». Під час цієї подорожі учні побували в містах: бібліотечне, книгограді, рекламному, веселому, пізнавальному. Наші вихованці подивилися відеофільм про 20 найкрасивіших бібліотек світу, а також про звичайні і незвичайні книги.

На святі книги учні рекламували книги, а потім розповідали вірші про те, як вони їх люблять, читають і зберігають.

Під час тижня дитячого читання ми прийняли першокласників до кагорти читачів.

Приходили до нас і Незнайко із Знайком, які не знали, що таке книги і бібліотека, а ми їх навчили.

Бібліотекар розповідала учням про сучасних дитячих письменників в огляді книжкової виставки «Письменники, які пишуть для нас»