Міжнародний день рідної мови

21 лют. 2018
. Святкування цієї дати відбулося і в Плосківському НВК. Учитель української мови Поліщук Наталія Леонідівна підготувала і провела свято «Ти наше диво калинове кохана українська мова».У святі взяли участь всі учні школи. Під час заходу діти не тільки читали вірші рідною мовою, а й було продемонстровано юними акторами декілька сценок. Розповідали гуморески та повчальні цікавинки, співали пісні, розповідали легенди. Все свято було пронизано українським духом, любовю до рідного слова, до чистих джерел творчості українського народу. Також учні мали можливість ознайомитись із тематичною добіркою літератури , яку підготувала шкільний бібліотекар Січкар Віра Григорівна. Протягом тижня проводились тематичні уроки, виховні години, на яких учні поглиблювали свої знання про мову, її розвиток, місце серед інших мов світу.

. Святкування цієї дати відбулося і в Плосківському НВК. Учитель української мови Поліщук Наталія Леонідівна підготувала і провела свято «Ти наше диво калинове кохана українська мова».У святі взяли участь всі учні школи. Під час заходу діти не тільки читали вірші рідною мовою, а й було продемонстровано юними акторами декілька сценок. Розповідали гуморески та повчальні цікавинки, співали пісні, розповідали легенди. Все свято було пронизано українським духом, любовю до рідного слова, до чистих джерел творчості українського народу. Також учні мали можливість ознайомитись із тематичною добіркою літератури , яку підготувала  шкільний бібліотекар Січкар Віра Григорівна. Протягом тижня проводились тематичні уроки, виховні години, на яких учні поглиблювали свої знання про мову, її розвиток, місце серед інших мов світу.